Photopea، فتوشاپ همیشه همراه شما

بسیاری از ما برای ویرایش تصاویر خود از نرم افزارهای حرفه ای مانند فتوشاپ استفاده می کنیم، اما این نرم افزار بسیار حجیم است و شاید در بسیاری از موارد نتوان به راحتی از آن روی یک سیستم رایانه ای استفاده کرد.

بهتر است بدانید که شما بسیاری از امکانات نرم افزار فتوشاپ را بدون نصب آن می توانید در اختیار داشته باشید، برای این کار فقط به یک مرورگر اینترنت و اتصال به شبکه نیازمندید.

وب سایت Photopea.com یکی از بهترین گزینه ها برای انجام این کار است. با ورود به این وب سایت انگار فتوشاپ را روی دستگاه خود اجرا کرده اید و امکانات زیادی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این نرم افزار بسیار ساده و روان اجرا می شود و در عین حال لایه بندی قرارگیری امکانات آن برای افرادی که با فتوشاپ کار کرده اند، بسیار آشناست.

شما می توانید تصاویر موردنظر خود را در این برنامه آپلود کرده و پس از اعمال تغییرات موردنظر روی آن، خروجی نهایی را با چند فرمت مختلف روی سیستم خود دانلود کنید. کیفیت، ابعاد و مواردی از این دست قابل انتخاب خواهند بود و به همین دلیل آزادی عمل مناسبی را بدون نصب برنامه تجربه خواهید کرد.

با وجود این نباید انتظار داشته باشید Photopea تمام امکانات فتوشاپ را فراهم کند؛ بلکه امکانات این برنامۀ آنلاین به مراتب کمتر از نسخه اصلی فتوشاپ است.

با این حال، استفاده از Photopea در شرایطی که فتوشاپ را در اختیار ندارید می تواند بسیار کاربردی باشد.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

فوتر سایت